Responsible Disclosure

Wij streven ernaar om de systemen en gegevens van waterschap Hollandse Delta zo goed mogelijk te beveiligen. Jij kunt ons daarbij helpen.

Melden van een kwetsbaarheid

Het kan helaas gebeuren dat er een zwakke plek in één van onze systemen voorkomt. Systemen kunnen door kwetsbaarheden uitvallen en gegevens binnen het systeem kunnen worden gewijzigd en toegankelijk worden voor personen die daarvoor niet gemachtigd zijn. Mocht jij zo'n kwetsbaarheid ontdekken, dan horen wij dat graag. We kunnen dan zo snel mogelijk maatregelen nemen om onze systemen weer veilig te maken.

Procedure

Je kunt een kwetsbaarheid melden via een ' Reponsible Disclosure' procedure bij het Computer Emergency Response Team - Watermanagement (kortweg CERT-WM). Het CERT-WM zal jouw melding vervolgens beoordelen.

Ga voor de voorwaarden, de procedure en het meldingsformulier naar de website van CERT-WM.